Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Brukowo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka Brukowo

Brukowo,podlaskie

154 050 zł3 081 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy 4 działki o powierzchni ok. 3080 m2 każda. Zjazd na działki z drogi asfaltowej powiatowej. Wydane warunki zabudowy pod zabudowę zagrodową. Powierzchnia zabudowy - 160 m2 budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Okopy

Okopy(Brukowo + 4 km)

440 000 zł7 300 m² 60,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa posiadłość - Okopy, gmina Suchowola. Faktoria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży unikatowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ostrowie

Ostrowie(Brukowo + 19 km)

110 000 zł1 200 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z domem między Biebrzą a Puszczą Knyszyńską. Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale rekreacyjnym i inwestycyjnym, położona w miejscowości Ostrowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Dąbrowa Białostocka

Dąbrowa Białostocka(Brukowo + 19 km)

115 000 zł32,49 m² 3 540 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*Na sprzedaż przytulne i bardzo zadbane mieszkanie z własnym kominkiem* Oferujemy mieszkanie o powierzchni 32,49 m2 położone na 2 piętrze w bloku z cegły przy Placu Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Tajno Podjeziorne

Tajno Podjeziorne(Brukowo + 22 km)

110 000 zł3 200 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki nad jeziorem - Tajno Podjeziorne Na sprzedaż 4 działki o powierzchni po 3200 m każda, położone w miejscowości Tajno Podjeziorne, zaledwie 300 m od Jezioro Tajno.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Trzcianka

Trzcianka(Brukowo + 21 km)

494 000 zł143 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Polecamy dom w miejscowości Trzcianka, gmina Janów, powiat sokólski. Dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 143m2. Dom parterowy z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Orzechówka

Orzechówka(Brukowo + 23 km)

99 000 zł2 096 m² 47,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną nad jeziorem Tajno. Działka o powierzchni 2096m2 położona jest w miejscowości Orzechówka, gmina Rajgród w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bobrówka

Bobrówka(Brukowo + 14 km)

99 000 zł1 369 m² 72,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Bobrówka - Piaski, gm. Jaświły Lokalizacja: bobrówka - Piaski, gm. Jaświły, powiat moniecki, województwo podlaskie. Dane działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Dworcowa

Jasionówka,Dąbrowa Białostocka(Brukowo + 19 km)

275 000 zł5 945 m² 46,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 5945 m Dąbrowa Białostocka | Teren ptb 12 Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 5945 m , położona w miejscowości Dąbrowa Białostocka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Górnystok

Górnystok(Brukowo + 21 km)

92 000 zł5 164 m² 17,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Jasionówka, powiat moniecki. Polecamy działkę rekreacyjną przy drodze asfaltowej o powierzchni 5164m2 w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie

Chomaszewo(Brukowo + 20 km)

89 000 zł1 900 m² 46,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka marzeń dla miłośników przyrody i ornitologów serce Doliny Biebrzy, chomaszewo! Wyjątkowa działka o powierzchni 1900 m położona w malowniczej miejscowości Chomaszewo,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij